Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Podsumowanie kampanii ekologicznych

  14 grudnia w Sali Kina ,,Etiuda’’ odbyło się podsumowanie kampanii ekologicznych organizowanych na terenie miasta Ostrowiec Świętokrzyski. Były to kampanie : ,,EKO OSTROWIEC’’, ,,Szukaj zysku z odzysku’’ oraz ,,Czyste powietrze’’. Podziękowania za udział w akcjach, biorących przez naszą szkołę, odebrał pan dyrektor Wojciech Serwin.
  Podczas gali można było podziwiać prace wykonane z surowców wtórnych. Obecny na gali prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński podziękował nauczycielom, uczniom, rodzicom, dziadkom oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w akcje promujące zdrowie.
  W czasie trwania kampanii EKO OSTROWIEC, 19 maja 2017 roku, na RYNKU MIASTA zorganizowany został HAPPENING ,,OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – MIASTO Z KLIMATEM’’. Wzięli w nim udział także uczniowie klasy IV A naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami. W konkursie ,,Przestrzenna budowla z surowców wtórnych’’( 2m X 3m X 3m ) zajęli II miejsce za budowlę ,,Niezwykłe miasto w niezwykłej krainie’’. Uczniowie zostali nagrodzeni udziałem w jednodniowej wycieczce edukacyjnej do Łodzi.
  Za udział w konkursach ekologicznych pn :,,Drugie życie produktu ‘’ nasi uczniowie otrzymali upominki książkowe za prace:
  - ,,Odkurzacz’’- Patryk Mikos -1d. op. Anna Gawron
  - ,,Kosz na śmieci’’ – Izabela Kapsa-
  -,,Ekspres do kawy’’- Oliwia Pietrzyk -3h. op. Jolanta Gawron
  -,,Lampa z kubków Colgate’’ –Mikołaj Polak –
  W konkursie na najlepsze stoisko edukacyjno-promocyjne dla publicznych szkół i przedszkoli z terenu miasta Ostrowiec Świętokrzyski wzięło udział 14 placówek oświatowych. Nasza szkoła otrzymała I wyróżnienie w postaci Laptopa Lenovo . Nagrodę odebrała pani wicedyrektor Małgorzata Urban.

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...