Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Projekt edukacyjny klas I - „Magiczne Święta Bożego Narodzenia”

  Uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Joanną Zagozdon – 1 a, p. Renatą Bartnik – 1 b, p. Pauliną Jankowską – 1 c, p. Anną Gawron – 1 d zorganizowali projekt edukacyjny o tematyce bożonarodzeniowej. 

  W ramach poszczególnych etapów naszych działań spotkaliśmy się z rodzicami uczniów na warsztatach plastycznych. W miłej, przyjaznej atmosferze, powstały niezwykłe prace. Dekorowaliśmy bombki, wykonywaliśmy pomysłowe choinki z różnych materiałów, wykorzystaliśmy technikę decoupage przy zdobieniach, stworzyliśmy piękne kartki świąteczne z ciepłymi i serdecznymi życzeniami. Następnie poszukiwaliśmy bożonarodzeniowych smaków. Uczniowie przynieśli prawdziwe skarby z babcinych zeszytów, które skserowaliśmy i zaprezentowaliśmy na specjalnie stworzonych plakatach. Zapoznaliśmy się ze zwyczajami świątecznymi. Nauczyliśmy się kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych, które mieliśmy okazję zaprezentować sobie nawzajem podczas muzycznego spotkania pn. „Świąteczne śpiewanie klas I”.
  Na podsumowane naszego projektu zorganizowaliśmy wystawę, na której zaprezentowaliśmy efekty naszej pracy. Dzięki naszym działaniom, wczuliśmy się w świąteczny klimat. Jesteśmy pewni, że to będą wspaniałe i magiczne Święta Bożego Narodzenia.

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...