Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Nagrody dla uczniów naszej szkoły

  kosmosUczniowie klas młodszych uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój Kosmos”. Konkurs ogłoszony był po zajęciach w Mobilnym Planetarium, które gościło w naszej szkole i dostarczyło nam sporo interesujących wiadomości dotyczących Kosmosu. Spośród wielu prac, jakie wykonali nasi uczniowie, trzy zostały wyróżnione i nagrodzone. Były to prace wykonane przez uczennice kl. I d: Wiktorię Gawlik i Amelię Pucułek , wychowawczyni Lucyna Wiśniewska oraz uczennicę z kl. II a: Gabrielę Petrykowską- wychowawczyni Joanna Zagozdon. Gratulujemy.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...