Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  "Doping na medal"

  Nie od dziś wiadomo, że wychowanie fizyczne jest nieodłącznym elementem wszechstronnego wychowania człowieka. Poza ćwiczeniami fizycznymi, ważnym elementem udziału w kulturze fizycznej jest kulturalne kibicowanie ulubionym i lokalnym drużynom sportowym. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie:

  "DOPING NA MEDAL".
  Wejdź do Ekstraklasy z drużyną siatkarek KSZO OSTROWIEC SA

  Organizowanym przez Radio Ostrowiec wspólnie z Klubem Sportowym KSZO Ostrowiec S.A – drużyną piłki siatkowej kobiet. Jego ideą jest popularyzowanie sportu wśród młodzieży, pozytywnych postaw sportowych, zdobycia umiejętności pozytywnego kibicowania, ale także wyzwolenie kreatywności wśród uczniów i możliwość zaprezentowania ich talentów plastycznych, muzycznych, literackich, tanecznych.
  Uczniowie klas czwartych tak bawili się 3 listopada na meczu KSZO z drużyną Developres Skyres Rzeszów. Ostrowiecka drużyna zwyciężyła 3:1. Jesteśmy pewni, że w zwycięstwie pomógł gorący doping naszych uczniów :)

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...