Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  „Motylki” z PP nr 7 odwiedziły kl. I c

  odznaka16 listopada klasę I c odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7 pod opieką pani wychowawczyni Wiesławy Brożyny. W pierwszej kolejności wychowawczyni klasy I c - p. Paulina Jankowska - oprowadziła małych gości po budynku szkoły. Dzieci miały okazję zobaczyć i poznać najważniejsze miejsca, które się w niej znajdują. Następnie wraz ze starszymi kolegami uczestniczyły we wspólnych zajęciach o tematyce jesiennej. Pierwszaki chętnie odstąpiły miejsca w swoich ławkach, a przedszkolaki wspaniale to wykorzystały. Pięknie i bardzo starannie wypełniły karty pracy na foliogramach, na których pisały i rysowały specjalnymi suchościeralnymi mazakami. Ta magiczna zabawa połączona z nauką bardzo przypadła im do gustu. W kolejnej części spotkania próbowaliśmy odczarować szary listopad poprzez improwizację ruchową do utworu pt. „Jesień” A. Vivaldiego.

  Na koniec zajęć ostatecznie rozprawiliśmy się z szarugą jesienną, wykonując wspólną pracę plastyczną. Kolorowe parasole i barwne kalosze wygrały z deszczem i szarym krajobrazem.
  Na pożegnanie nasi mali przyjaciele otrzymali od nas specjalną odznakę „Przyjaciela PSP nr 5”, aby zawsze czuli się u nas mile widziani.

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...