Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Sukcesy naszych uczniów w Toruniu!

  W dniach 18 - 19.11.2017 r. w Toruniu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka dla każdego.

  Znakomicie wystartowała sześcioosobowa ekipa naszych uczniów zdobywając trzy medale. Drugie miejsce i srebrny medal zdobył Maksymilian Krawiec z klasy V a w skoku w dal wynikiem 4,45m oraz Igor Gierczak z klasy VI c w rzucie piłką lekarską 2 kg wynikiem 12,60 m. Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Paweł Wróbel z kl. VII b w skoku wzwyż wynikiem 150 cm. Do zawodów naszych uczniów przygotował Janusz Ozdoba.

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...