Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  "Muffinki na Walentynki"

  walentynkiW Walentynki 14 lutego 2019 r. odbył się wielki kiermasz walentynkowy na holu głównym naszej szkoły. Działo się wiele za sprawą samorządu uczniowskiego oraz Szkolnego Koła PCK, pod opieką p. Małgorzaty Czaja i p. Wioletty Szymańskiej oraz p. Justyny Walczak - koordynującej akcję zbiórek charytatywnych.

  Akcja samorządu pod hasłem: ,,Muffinki na Walentynki" polegała na sprzedaży babeczek oraz innych słodkich wypieków przygotowanych przez naszych uczniów.

  Uczennice klas siódmych zainicjowały akcję ,,Przytulas za 1 zł ". Wszystkie dochody z podejmowanych działań trafiły na cele charytatywne.

  Ponadto, uczniowie sprzedawali własnoręcznie wykonane gadżety walentynkowe , które wykonywali na zajęcia j. angielskiego. Nasi wolontariusze przygotowali lemoniadę, słodkości w postaci ciasteczek z wróżbą oraz inne pyszne wypieki. Do nabycia były również kule musujące ,wykonane z naturalnych składników przez uczniów klasy 8d pod opieką p. Eweliny Baran Żelaszczyk.

  Serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy przyczynili się do umilenia tego dnia całej społeczności - p. Danucie Wiśniewskiej za walentynkową nutę, która porwała młodzież do tańca, organizatorom i WAM drodzy uczniowie za wielkie serca!

  Dochód z kiermaszu trafił do Marcina - który był uczniem naszej szkoły, uległ poważnemu wypadkowi i wymaga rehabilitacji by móc wrócić do sprawności oraz do Igi - siostry jednego z naszych uczniów, która cierpi na nowotwór.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...