Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Bal Wszystkich Świętych w naszej szkole

  Z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych w poniedziałkowe przedpołudnie 30 października 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się II Bal Wszystkich Świętych, który prowadziły uczennice kl. VII b. Bal odbył się w 3 grupach wiekowych, kl. II – III, O - I, IV – VII. Do najmłodszych uczniów naszej szkoły dołączyły dzieci z PP nr 7, 15, 19 i Niepublicznego Przedszkola „Pajacyk”.

  Do Balu, poszczególne klasy przygotowywały się nieco wcześniej, bowiem wybrani przedstawiciele klas wykonywali konkursowe portrety wylosowanych świętych patronów, a także tłumaczyli na język angielski krótką informację o nich.

  Przerywnikiem prezentacji świętych patronów poprzez poszczególne klasy był refren piosenki Arki Noego „Święty uśmiechnięty” śpiewany przez uczennice kl. V d w j. polskim i j. angielskim.

  Dużo radości wszystkim zebranym sprawiły tańce integracyjne, prowadzone przez animatorki z kl. VII d.

  Na koniec balu ogłoszono wyniki konkursu na najciekawszy kostium świętego oraz rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. "Świeci oczami dzieci".

  Bal stał się okazją do poznania sylwetek wielu świętych, stworzył szansę wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej, był też miłym akcentem podkreślającym radosny charakter uroczystości Wszystkich Świętych.

  Zabawę przygotowały panie katechetki: Barbara Gadkowska, Lidia Tokarska, Danuta Wiśniewska wraz z paniami uczącymi języka angielskiego: Agnieszką Brożek, Małgorzatą Czają, Beatą Dąbrowską, Anną Rożek, Alicją Musiał i Justyną Walczak.

   

  Projekty edukacyjne

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Menu boczne

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...