Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Uczniowie naszej szkoły oddali cześć bohaterom Powstania Warszawskiego

  1 sierpnia obchodziliśmy 74 rocznicę Powstania Warszawskiego, które było największą akcją zbrojną polskiego podziemia skierowaną przeciwko hitlerowskiemu okupantowi. Uroczystość poświęconą obchodom tej rocznicy w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizował Światowy Związek Żołnierzy AK Koło im. Ponurego. W uroczystej mszy świętej odprawionej w Kolegiacie p.w. Św. Michała Archanioła wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Julia Śliwka, Małgorzata Firlej i Paweł Wróbel, zaś kwiaty pod pomnikiem Armii Krajowej złożyła Dyrektor Szkoły pani Marta Dobrowolska – Wesołowska.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...