Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Koncert uczniów p. Ryszarda Góry w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

  W niedzielę 13 stycznia 2019 r. wieczorem po Mszy Świętej wierni pozostali w świątyni, aby wysłuchać zapowiadanego jeszcze w okresie Świąt Bożego Narodzenia koncertu kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 i z Ogniska Pracy Pozaszkolnej pod kierownictwem pana Ryszarda Góry. 

  Wszyscy, którzy już wcześniej mogli usłyszeć śpiew podopiecznych pana Góry wiedzą, że te osoby podczas występu na scenie, wykazują się wyjątkowym talentem muzycznym i profesjonalizmem, nabytym przez naukę i pracę. Dlatego oni sami nie potrzebowali specjalnej reklamy.

  Zespół cieszący się taką renomą w środowisku naszego miasta zebrał w murach świątyni duże grono wielbicieli ich talentu. Dzięki artystom i ich poszczególnym, oryginalnym wykonaniom kolęd i pastorałek słuchacze mogli wejść w wyjątkowy klimat wydarzeń związanych z przyjściem Syna Bożego na świat.

  Występ trwał 50 minut. Po jego zakończeniu do zebranych przemówiła obecna na nim Dyrektor ZSiPP nr 3 - pani Marta Dobrowolska-Wesołowska przedstawiając z imienia i nazwiska poszczególnych wykonawców, a ci od zebranej publiczności otrzymywali gromkie brawa.

  Spotkanie podsumował Ksiądz Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Andrzej Barzycki, nie szczędząc ciepłych słów uznania wykonawcom i organizatorom koncertu kolędowego oraz licznie przybyłym uczestnikom tego wydarzenia artystycznego.

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...