Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    tabliczka27 i 28 września uczniowie klas IV-VII na lekcjach matematyki sprawdzali swoją wiedzę z zakresu tabliczki mnożenia. W każdej z tych klas wytypowano po 5 najlepszych uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do konkursu o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

    29.09.2017 r. odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – 2 etapy konkursu.
    W 1 etapie konkursu uczniowie losowali losy i rozwiązywali przykłady.
    Wszyscy uczniowie, którzy odpowiedzieli bezbłędnie otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia:

    • kl. IV a: Kacper Kaczor, Aleksander Wejman;
    • kl. IV b: Adam Flisek, Zuzanna Ziarek, Maja Rafalska, Kamil Kubacki;
    • kl. IV c: Jan Wójcik;
    • kl. IV d: Oliwier Kwiatkowski, Roksana Kochańska;
    • kl. IV e: Dominik Wnuk, Olha Khamuliak;
    • kl. IV f: Norbert Czaja;
    • kl. V a: Milena Kabat, Wojciech Zięba, Bartosz Król, Julia Dziewiecka;
    • kl. V b: Zuzanna Makarska, Katarzyna Pytlak, Alan Wnuk, Emilia Zwolińska;
    • kl. V c: Roman Granat, Jan Żurek;
    • kl. V d: Maciej Zbieski, Amelia Orłowska;
    • kl. VI a: Zuzanna Jedlikowska, Aleksandra Jakóbczak, Martyna Marszałek, Martyna Jurek;
    • kl. VI b: Patryk Siwiec, Tomasz Kotawski, Paweł Zdyb, Aleksandra Sitarska, Emilia Bajdo
    • kl. VI c: Jan Wieczorek,
    • kl. VI d: Julia Opałka, Filip Heinrich
    • kl. VII a: Wiktoria Barańska, Paweł Wróbel, Sara Ogrodowczyk, Karolina Sobieraj;
    • kl. VII b: Gabriela Niewadzi, Paweł Ozdoba
    • kl. VII c: Wiktoria Masternak,
    • kl. VII e: Mateusz Matyka, Daniel Puka.

    W 2 etapie konkursu Eksperci rozwiązywali łamigłówki. Spośród Ekspertów wybrani zostali najlepsi:

    Klasy IV

    •  I miejsce – Maja Rafalska, kl. IV b, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Aleksander Wejman, kl. IV a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • III miejsce – Jan Wójcik, kl. IV c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    Klasy V

    •  I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II miejsce – Zuzanna Makarska, kl. V b, ucz. p. Katarzyny Rola
    • III miejsce – Bartosz Król, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Klasy VI

    •  I miejsce – Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Tomasz Kotawski, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej

    Klasy VII

    •  I miejsce – Wiktora Masternak, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce – Paweł Wróbel, kl. VI a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • III miejsce – Paweł Ozdoba, kl. VI b, ucz. p. Katarzyny Rola

    Projekty edukacyjne

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Menu boczne

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...