Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

  godlo

  Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
  w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
  im. Stefana Żeromskiego

  Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

  Ślubowanie klas I

  24 września był wyjątkowym dniem dla naszych pierwszoklasistów. 107 uczniów w pięciu oddziałach klas pierwszych złożyło uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostało pasowanych na uczniów przez dyrekcję szkoły. Życzenia dla uczniów przekazała wicedyrektor - pani Anna Barańska, zaś pani dyrektor - Marta Dobrowolska - Wesołowska zwróciła się również do rodziców prosząc o współpracę w rozpoczynającym się właśnie procesie edukacyjno - wychowawczym naszych uczniów i życząc wszystkim udanego pierwszego roku i kolejnych lat w naszej szkole. Wszystkim Pierwszoklasistom i ich Rodzicom raz jeszcze gratulujemy i życzymy samych sukcesów i wielu powodów do szkolnej dumy!

   
  © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Aktualności

  Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...