Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VII

    sukcesy4 7

    "- Nauka jest jak niezmierne morze...
    - Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony".
                                                                                               /Stefan Żeromski/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    XXXXIV Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

    Soliści 10-13 lat:

    • II miejsce - srebrna jodła – Martyna Cieśla, kl. IV a

    Jodła Harcerska– soliści:

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. IV a

    XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Wyróżnienie – Natalia Majewska , kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Wiktoria Masternak , kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Wyróżnienie – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    Międzynarodowy Konkurs ”Inne spojrzenie”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    I Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny ”Pamięć jest wielką siłą”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    V Ogólnopolski Konkurs ”Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”

    • II miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XI Ogólnopolski Konkurs „Malowane poezją”

    • Nagroda główna – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XIV Ogólnopolski Konkurs ”Pocztówka z wakacji”

    • III miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    XXI Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej ”Lipa”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Laureatka – Julia Serwin, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Laureatka – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

    Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Czas Bożego Narodzenia"

    • I miejsce – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Wyróżnienie - Maja Rola, kl.VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

    I Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

    • Finalistka - Natalia Łapińska, kl. VII d, ucz. p. Edyta Rutkowska
    • Finalistka - Wiktoria Szemraj, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Finalistka - Weronika Gajek, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Finalistka - Julia Opaka, kl. VI d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Finalista - Antoni Wójcik, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Finalistka - Gabriela Niewadzi, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek

    II Wojewódzki Przeglad Pieśni Patriotycznej i Religijnej "W pieśni historia zaklęta"

    • Wyróżnienie – Martyna Cieśla, kl. IV a

    XII Wojewódzki Konkurs ”Moje zrastanie ku pełni człowieczeństwa”

    • I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Wojewódzki Konkurs "Zapomniane akcje Armii Krajowej"

    • Wyróżnienie – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE I DEKANALNE

    Etap dekanalny XXI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie" - Ewangelia wg św. Marka

    • II miejsce – Adam Michalczyk, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • III miejsce – Natalia Łapińska, kl. VII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Etap powiatowy I Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

    Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego:

    • Natalia Łapińska, kl. VII d, ucz. p. Edyta Rutkowska
    • Gabriela Niewadzi, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Weronika Gajek, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Antoni Wójcik, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wiktoria Szemraj, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek

    KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

    VI Ostrowiecki Konkurs Matematyczny „Rachmistrz” dla uczniów klas VI

    Do finału zakwalifikowali się:

    • Adam Michalczyk, kl. VI a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • Aleksandra Sitarska, ucz. kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Oliwia Dyka, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Patryk Siwiec, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej

    VIII Ostrowiecki Konkurs Matematyczny "Rachmistrz" dla uczniów klas VI

    • Laureat - Patryk Siwiec, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban

    XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej

    • I miejsce – Martyna Cieśla, kl. IV a

    Miedzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej "Wyśpiewajmy chwałę Panu"

    • I miejsce – Martyna Cieśla, kl. IV a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dziecka"

    • I miejsce - Adam Walczyk, kl. IV f, ucz. p. Dagmary Lizner
    • Wyróżnienie - Katarzyna Soboń, kl.IV e, ucz. p. Dagmary Lizner

     

    KONKURSY SZKOLNE

    Liga zadaniowa klas IV

    • I miejsce - Norbert Czaja, kl. IV f, ucz. p. Bożeny Winiarczyk
    • II miejsce - Mikołaj Paluch, kl. IV f, ucz. p .Bożeny Winiarczyk
    • III miejsce - Aleksander Wejman, kl 4a, ucz. p. Katarzyny Rola

    Liga zadaniowa kl. V

    • I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II miejsce – Filip Sejdziński, kl. V c, ucz. p. Katarzyny Roli
    • III miejsce – Zuzanna Makarska, kl. V b, ucz. p. Katarzyny Roli
    • III miejsce – Mikołaj Polak, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    Liga zadaniowa klas VI
    • I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz.p. Małgorzaty Urban
    • I miejsce – Natalia Zaręba, kl. VI b, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • I miejsce – Adam Michalczyk, kl. VI a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej

    Liga zadaniowa kl. VII

    • I miejsce – Natalia Łapińska, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce – Masternak Wiktoria, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Antek Wójcik, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban

    Etap szkolny XXI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie" - Ewangelia wg św. Marka

    • I miejsce – Adam Michalczyk, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • II miejsce – Natalia Zaręba, kl. VI d, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • III miejsce – Bartosz Król, kl. V a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • III miejsce – Natalia Łapińska, kl. VII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • III miejsce – Jan Krysa, kl. V c, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej
    • III miejsce – Zuzanna Wojciechowska, kl. VII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej

    Szkolny konkurs ekologiczny "Dzień Drzewa"

    • I miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce – Julia Grudzień, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • III miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Borys Sroka, kl. VI d, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Natalia Zaręba, kl. VI b, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Karolina Obarzańska, kl. V d, ucz. p. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. V a, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie - Filip Sejdziński, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza

    Szkolny konkurs ekologiczny "Nie smiecimy-segregujemy i odzyskujemy" dla kl. IV - VII

    • I miejsce - Milena Kabat, kl. V c, ucz. Bogusława Wojtkiewicza
    • II miejsce - Martyna Polak, kl. VII c, ucz. Wioletty Szymańskiej
    • III miejsce - Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. Iwony Kary
    • III miejsce - Kinga Pasternak, IV a, ucz. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie - Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Natalia Zaręba, kl. 6b, ucz. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Julia Opałka, kl. 6d, ucz. Iwony Kary
    • Wyróżnienie - Aleksandra Maj, kl. V c, ucz. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. V a, ucz. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie -Julia Grudzień, kl. V a, ucz. Bogusława Wojtkiewicza

    Szkolny konkurs koła Polskiego Czerwonego Krzyża dla klas VII "Palenie szkodzi"

    • I miejsce – Joanna Kwiatkowska, kl. VII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce – Martyna Orłowska, kl. VII c, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • III miejsce – Katarzyna Sadłos, kl. VII c, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • III miejsce – Ksawery Nowożeński, kl. VII a, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Aleksandra Zielińska, kl. VII d, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Mateusz Guliński, kl. VII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Zuzanna Słomka, kl. VII d, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Zuzanna Wojciechowska, kl. VII d, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Julia Krzemińska, kl. VII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Maja Brożyna, kl. VII d, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Weronika Gajek, kl. VII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • Wyróżnienie – Jakub Krzciuk, kl. VII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej

    Szkolny konkurs "Moja ojczyzna w dolinie Kamiennej"

    • I miejsce – Filip Rachwał, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • I miejsce – Kamila Rycombel, kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • I miejsce – Mikołaj Polak, kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Pola Orzechowska, kl. IV e, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • II miejsce – Natalia Zaręba, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Mateusz Ryczkowski, kl. VII e, ucz. p. Doroty Dziubek i p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Emilia Pietrzyk, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • III miejsce – Katarzyna Soboń, kl. IV e, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • III miejsce – Oliwia Kopała, kl. V b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie – Karolina Perchel, kl. V b, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza
    • Wyróżnienie – Julia Batorska, kl. V c, ucz. p. Bogusława Wojtkiewicza

    Szkolny konkurs "My funny Thanksgiving Turkey"

    • I miejsce – Paweł Ozdoba, kl. VII b, , ucz. p. Małgorzaty Czai
    • II miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Czai
    • III miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Justyny Walczak
    • Wyróżnienie - Julia Serwin, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Czai
    • Wyróżnienie - Oliwia Dyka, kl. 6b, ucz. p. Justyny Walczak

    Szkolny konkurs na najciekawszą dynię z okazji Halloween

    • I miejsce - Kamila Adamczyk, kl. V d, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce - Ewa Żelazowska, kl. IV f, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Zuzanna Ziarek, kl. IV b, ucz. p. Justyny Walczak
    • Wyróżnienia - Kinga Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Alicji Musiał
    • Wyróżnienia - Weronika Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Alicji Musiał

    Szkolny konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową z motywem brytyjskim

    • I miejsce - Emilia Pietrzyk, kl. V c, ucz. p. Anny Rożek
    • II miejsce - Filip Sejdziński, kl. V c, ucz. p. Anny Rożek
    • III miejsce - Joanna Kwiatkowska, kl. VII a, ucz. pani A. Rożek
    • Wyróżnienie - Julia Makarska kl. IV a, ucz. p. Alicji Musiał
    • Wyróżnienie - Julia Opałka kl. VI d, ucz. p. Beaty Dąbrowskiej

    Szkolny konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny

    • I miejsce - Błażej Kasprowicz, kl. IV d, ucz. p. Magdaleny Tokarskiej
    • II miejsce - Iza Kapsa, kl. IV d, ucz. p. Magdaleny Tokarskiej
    • III miejsce – Maja Rola, kl. VI d, ucz. p. Magdaleny Tokarskiej

    Szkolny konkurs o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia

    Klasy IV

    • I miejsce – Maja Rafalska, kl. IV b, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Aleksander Wejman, kl. IV a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • III miejsce – Jan Wójcik, kl. IV c, ucz. p. Małgorzaty Zaczkowskiej

    Klasy V

    • I miejsce – Julia Dziewiecka, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej
    • II miejsce – Zuzanna Makarska, kl. V b, ucz. p. Katarzyny Rola
    • III miejsce – Bartosz Król, kl. V a, ucz. p. Magdaleny Jasińskiej

    Klasy VI

    • I miejsce – Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • II miejsce – Tomasz Kotawski, kl. VI d, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • III miejsce – Zuzanna Jedlikowska, kl. VI d, ucz. p. Henryki Piotrowskiej

    Klasy VII

    • I miejsce – Wiktora Masternak, kl. VII c, ucz. p. Małgorzaty Urban
    • II miejsce – Paweł Wróbel, kl. VI a, ucz. p. Henryki Piotrowskiej
    • III miejsce – Paweł Ozdoba, kl. VI b, ucz. p. Katarzyny Rola

    Szkolny konkurs plastyczny "Cud i tajemnica Bożego Narodzenia”

    • I miejsce – Julia Grudzień, kl. V c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • I miejsce – Natalia Majewska, kl. V …, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • II miejsce – Maja Rola, kl. VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • III miejsce – Dominik Polak, kl. V a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej

    Szkolny konkurs plastyczny dla klas V "Zwiastuny wiosny"

    • I miejsce – Maja Barańska, Julia Dziewiecka, Natalia Majewska, Kamila Rycombel, Alicja Sołtykiewicz, kl. V a, ucz. p. Mirosława Zaremba.
    • II miejsce – Klaudia Adamska, Wiktor Jankowski, Aleksandra Maj, Emilia Pietrzyk, Jan Źurek, kl. V c, ucz. p. Anna Rożek.
    • II miejsce – Wiktoria Jakus, Natalia Kroczek, Amelia Orłowska, Dominika Sawiniec, Zofia Zwolińska, kl. V d, ucz. p. Beata Dąbrowska.
    • III miejsce – Nikola Kita, Zuzanna Makowska, Katarzyna Pytlak, Julia Skrzypczak, Emilia Zwolińska, kl. V b, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz.

    Szkolny konkurs plastyczny "Świeci oczami dzieci"

    KLASY IV

    • I miejsce – Julia Norowska, kl. IV f, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Marzeny Szymczyk
    • II miejsce – Kaja Jurek, Natalia Gros, Wiktoria Stefańska, kl. IV d, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Iwony Pater
    • III miejsce – Maja Rębowska, kl. IV a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Alicji Musiał

    KLASY V

    • I miejsce – Kamila Adamczyk, Dominika Sawiniec, kl. V d, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Beaty Dąbrowskiej
    • II miejsce – Maja Barańska, kl. V a, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Wiktor Jankowski, kl. V c, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Anny Rożek
    • III miejsce – Karolina Perchel, kl. V b, p. Danuty Wiśniewskiej, p. Bogusława Wojtkiewicza

    KLASY VI

    • I miejsce – Maja Rola, kl. VI b, ucz. p. Barbary Gadkowskiej, p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Julia Malinowska, kl. VI d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Iwony Kary
    • III miejsce – Zuzanna Krajewska, kl. VI c, ucz. p. Barbary Gadkowskiej
    • III miejsce – Sylwia Madetko, kl. VI a, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Renaty Kudełko

    KLASY VII

    • I miejsce – Maja Brożyna, kl. VII d, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Edyty Rutkowskiej
    • II miejsce – Martyna Polak, kl. VII c, ucz. p. Lidii Tokarskiej, p. Beaty Tracz
    • III miejsce – Mikołaj Toboła, kl. VII e, ucz. p. Danuty Wiśniewskiej, p. Magdaleny Jasińskiej

    Szkolnego konkurs "Przedmiot użytkowy z surowców wtórnych"

    • I miejsce - Izabela Kapsa, kl. VI d, ucz. p. M. Tokarskiej i p. I. Kary
    • I miejsce - Mikołaj Polak kl. V a, ucz. p. B. Wojtkiewicza
    • II miejsce - Martyna Polak kl. VII c, ucz. p. W. Szymańskiej
    • II miejsce - Lena Szot kl. VI e, ucz. p. M. Tokarskiej
    • III miejsce - Julia Grudzień kl. V e, ucz. p. B. Wojtkiewicza i p. M. Tokarskiej
    • III miejsce - Natalia Zaręba kl. VI b, ucz. p. M. Tokarskiej i p. I. Kary
    • Wyróżnienie - Natalia Karbowniczek, kl. VI c, ucz. p. M. Tokarskiej
    • Wyróżnienie - Emilia Pietrzyk, kl. V c, ucz. p. B. Wojtkiewicza

    Szkolny konkurs poetycki ”Wokół Świąt Bożego Narodzenia”
    Klasy IV

    • I miejsce – Filip Rachwał, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • I miejsce – Kacper Kaczor, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Martyna Cieśla, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Julia Makowska, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Igor Zięba kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Aleksandra Zdyb, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Kinga Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Bartosz Kowalski, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Mateusz Kowalski, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Aleksandra Sady, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Weronika Pasternak, kl. IV a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Klasy V

    • I miejsce – Oliwia Kubik, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Nikola Kita, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Natalia Majewska, kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Kamila Rycombel, kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Wiktoria Potocka, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Maja Żaba, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • III miejsce – Maksymilian Krawiec, kl. V a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • III miejsce – Karolina Perchel, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • III miejsce – Zuzanna Makarska, kl. V b, ucz. p. Doroty Dziubek

    Klasy VI

    • I miejsce – Magdalena Oksińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Julia Opałka, kl. VI d, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Maja Siemińska, kl. VI b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • II miejsce – Borys Sroka, kl. VI d, ucz. p. Mirosławy Zaremby

    Klasy VII

    • I miejsce – Jakub Kwiatkowski, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • I miejsce – Wiktoria Masternak, kl. VII c, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • II miejsce – Kinga Choda, kl. VII b, ucz. p. Doroty Dziubek

    Szkolny konkurs recytatorski „Zamiast smucić się i płakać lubię rymy czasem łapać” dla uczniów klas IV i V

    • I miejsce – Martyna Cieśla, kl.4a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • I miejsce – Aleksandra Maj, kl. 5c, ucz. p. Edyty Rutkowskiej
    • I miejsce – Wiktoria Dzikowska, kl.4f, ucz. p. Iwony Pater
    • I miejsce – Miłosz Bystrzycki, kl.4f, ucz. p. Iwony Pater
    • Wyróżnienie – Alicja Sołtykiewicz, kl. 5a, ucz. p. Mirosławy Zaremby
    • Wyróżnienie – Zuzanna Sowińska, kl.4b, ucz. p. Iwony Pater
    • Wyróżnienie – Maja Rafalska, kl. 4b, ucz. p. Iwony Pater
    • Wyróżnienie – Gaia Giuffrida, kl. 4b, ucz. p. Iwony Pater
    • Wyróżnienie – Wiktoria Stefańska, kl. 4d, ucz. p. Iwony Pater

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Menu boczne

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...