Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. I-III

     

    sukcesy1 3

    "Niech każde dziecko wyniesie ze szkoły tyle, na ile je stać".
                                                                                                            /Jadwiga Hanisz/

    W zmodernizowanym procesie kształcenia zintegrowanego, zmierzającego do zapewnienia wszystkim uczniom klas I-III optymalnych warunków dla wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, mocno akcentowana jest rola różnorodnej aktywności uczniów.
    Realizując cele i treści obowiązujących programów, koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach i możliwościach uczniów, preferujemy cele twórcze, zwłaszcza problemy otwarte, stwarzamy sytuacje do przejawiania twórczych zachowań uczniów w procesie uczenia się i zapewniamy warunki sprzyjające wyzwalaniu ich aktywności.
    Za niezwykle istotne uważamy: stworzenie klimatu zaufania poprzez otwarty styl stosunków między nauczycielami i dziećmi, zapewnienie poczucia swobody i bezpieczeństwa, przeżywanie uczucia radości i zadowolenia prowadzącego do samoakceptacji.
    Doskonaląc własny warsztat pracy, korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań metodycznych pobudzających aktywność uczniów, jak również poszukujemy nowych form.
    Sprawdzoną i bardzo ciekawą formą dla uczniów naszej szkoły są różnorodne konkursy, które prowadzone są etapami przez cały rok szkolny.
    W roku szkolnym 2017 / 2018 uczniowie kształcenia zintegrowanego mogli skorzystać z bogatej oferty konkursów szkolnych i pozaszkolnych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

    .

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    Pucharu Polski Dzieci w Fitness

    • III miejsce - Laura Stańczyk, kl. II b

    Mistrzostwach Polski WFF, Debiuty, Fit Kids, Fitness Aerobic

    • II miejsce - Pola Młynarczyk, kl. II b

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE I DEKANALNE

     

    KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, MIEJSKI

     

    KONKURSY SZKOLNE

    Szkolny konkurs plastyczny „Moją ulubioną postacią z bajki jest…”

    Klasy I

    • I miejsce – Miłosz Ziółek, kl. I a, ucz. p. Wandy Ostatek
    • II miejsce – Blanka Lach, kl. I a, ucz. p. Wandy Ostatek
    • III miejsce – Oliwia Perchel, kl. I b, ucz. p. Bożeny Nizielskiej
    • Wyróżnienie – Antoni Grabski, kl. I a, ucz. p. Wandy Ostatek

    Klasy II

    • I miejsce – Aleksandra Kierysz, kl. II b, ucz. p. Ilony Kucharskiej
    • II miejsce – Julia Celińska, kl. II b, ucz. p. Ilony Kucharskiej
    • III miejsce – Liliana Pypeć, kl. II b, ucz. p. Ilony Kucharskiej
    • Wyróżnienie – Julia Kajda, kl. II e, ucz. p. Marty Ćwik

    Klasy III

    • I miejsce – Franciszek Zięba, kl. III b, ucz. p. Renaty Bartnik
    • II miejsce – Anna Michalczyk, kl. III a, ucz. p. Joanny Zagozdon
    • III miejsce – Martyna Czajkowska, kl. III d, ucz. p. Anny Wesołowskiej
    • Wyróżnienie – Amelia Krzeczkowska, kl. III c, ucz. p. Pauliny Jankowskiej

    Szkolny konkurs plastyczny „Święci oczami dzieci”
    Klasy I

    • I miejsce - Maja Gutorska, kl. I b, ucz. p. Bożeny Nizielskiej
    • I miejsce - Oliwier Borek, kl. I c, ucz. p. Iwony Stańczak
    • II miejsce - Miłosz Ziółek, kl. I a, ucz. p. Wandy Ostatek
    • II miejsce - Lena Rudnicka, kl. I d, ucz. p. Magdaleny Soboń
    • III miejsce – Jakub Gronkiewicz, kl. I e, ucz. p. Jolanty Chobot

    Klasy II

    • I miejsce – Nikola Haba kl. II c, ucz. p. Katarzyny Nowak
    • I miejsce – Liliana Pypeć kl. II b, ucz. p. Ilony Kucharskiej
    • II miejsce – Vanessa Kustra, kl. II e, ucz. p. Marty Ćwik
    • II miejsce – Alicja Gębska, kl. II a, ucz. p. Joanny Zybury
    • III miejsce - Wiktoria Gawlik, kl. II d, ucz. p. Lucyny Wiśniewskiej

    Klasy III

    • I miejsce – Anna Michalczyk, kl. III a, ucz. p. Joanny Zagozdon
    • II miejsce – Maja Pietrzyk, kl. III b, ucz. p. Renaty Bartnik
    • II miejsce – Aleksander Nalewajek, kl. III d, ucz. p. Anny Wesołowskiej
    • III miejsce – Gabriela Kądziela, kl. III c, ucz. p. Pauliny Jankowskiej

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Aktualności

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...