Sekretariat czynny:  poniedziałek - piątek: 7.30-15.30;   tel. +48-41-247-20-42

    godlo

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3
    w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
    im. Stefana Żeromskiego

    Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

    Sukcesy uczniów kl. IV-VIII

    sukcesy4 8

    „Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się Sami”.
                                                                                                                                                        /Adam Mickiewicz/

    Uczniowie naszej szkoły mają szansę i możliwości wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z ambicją inspiruje dzieci do udziału w konkursach przedmiotowych.

    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

     

    KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

    XXIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2019”

    • Laureatka – Magdalena Oksińska, kl. VIII b, ucz. p. Doroty Dziubek
    • Laureatka – Natalia Majewska, kl. VII a, ucz. p. Mirosławy Zaremby

     

    KONKURSY WOJEWÓDZKIE, REGIONALNE I DIECEZJALNE

     

    KONKURSY REJONOWE, POWIATOWE, DEKANALNE

     

    KONKURSY MIEJSKIE I MIĘDZYSZKOLNE

     

    KONKURSY SZKOLNE

    Szkolny Ekspert Tabliczki Mnożenia

    • Waliszewska Maja, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
    • Czubak Franciszek, kl. IV a, ucz. p. M. Urban
    • Starba Iga, kl. IV b, ucz. p. M. Urban
    • Krawczyk Kamil, kl. IV b, ucz. p. M. Urban
    • Osuch Karol, kl. V a, ucz. p. M. Urban
    • Cieślikowski Konrad, kl. V a, ucz. p. M. Urban
    • Nicola Suchojad, kl.V b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Pietrala Jan, kl. V c, ucz. p. M. Urban
    • Kijak Krzysztof, kl. V c, ucz. p. M. Urban
    • Oliwia Dziekańska, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
    • Mikołaj Bednarski, kl. V d, ucz. p. B. Adamskiej
    • Weronika Sałek, kl. V e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Bartosz Kozak, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
    • Jakub Sepioło, kl. V f, ucz. p. B. Adamskiej
    • Weronika Karbowniczek, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Blanka Walczyk, kl. V g, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Antonina Luboch, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Maja Majewska, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Jan Łatek, kl. V h, ucz. p. B. Adamskiej
    • Julia Mroczek, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Filip Rachwał, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Martyna Cieśla, kl. VI a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Maja Rafalska, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Zofia Miller, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Piotr Nasiadek, kl. VI b, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Roksana Stefańska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
    • Klaudia Perzyńska, kl. VI c, ucz. p. E. Baran Żelaszczyk
    • Roksana Kochańska, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Konrad Nowocień, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Zuzanna Ziarek, kl. VI d, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Olha Khamuliak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Maja Mierzyńska, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Natalia Foremniak, kl. VI e, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Norbert Czaja, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Wiktor Jachimczyk, kl. VI f, ucz. p. B. Winiarczyk
    • Bartosz Król, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Oliwier Mądry, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Julia Dziewiecka, kl. VII a, ucz. p. M. Jasińskiej
    • Oliwia Kopała, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Zuzanna Makarska, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. B. Adamskiej
    • Aleksandra Maj, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
    • Wiktor Jankowski, kl. VII c, ucz. p. B. Adamskiej
    • Amelia Orłowska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Martyna Szafrańska, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Krystian Kaczmarzyk, kl. VII d, ucz. p. B. Kania
    • Zuzanna Jedlikowska, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Aleksandra Jakóbczak, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a, ucz. p. B. Kania
    • Sitarska Aleksandra, kl. VIII b, ucz. p. M. Urban
    • Kornelia Pałasz, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
    • Emil Chmielewski, kl. VIII c, ucz. p. B. Kania
    • Jakub Król, kl. VIII d, ucz. p. B. Kania.

    Mistrzowie Tabliczki Mnożenia – najszybsi z najlepszych: 

    • Franciszek Czubak, kl. IV a (14,14 s)
    • Oliwia Dziekańska, kl. V d (9,28 s)
    • Olha Khamuliak, kl. VI e (14,21 s)
    • Julia Dziewiecka, kl. VII a (12,93 s)
    • Patrycja Mucha, kl. VIII a (13,22 s).

    Szkolny konkurs „Dzień Drzewa”

    • I miejsce - Krystian Stefański, kl. Wyróżnienie - V a, ucz. p. Iwona Kara
    • I miejsce - Oliwia Zglińska, kl. V h, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • II miejsca - Maja Rola, kl. VIII b, ucz. p. Wioletty Szymańskiej
    • II miejsce - Oliwia Chrapek, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • III miejsca - Julia Grudzień, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • III miejsce - Oliwia Kubik, kl. VII b, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz
    • Wyróżnienie - Wiktor Pietrzyk, kl. V a, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Katarzyna Kot, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Aleksander Barański, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Bartosz Sadowski, kl. V d, ucz. p. Iwona Kara
    • Wyróżnienie - Mikołaj Polak, kl. VII a, ucz. p. Bogusław Wojtkiewicz

     
    © 2017 Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Aktualności

    Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej...